Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

eTwinning u třeťáků

Letos se žáci ze 3. A opět zúčastnili eTwinningových projektů, založených na internetové spolupráci evropských škol. Před Vánocemi jsme vyráběli a posílali pohlednice, ale také zpívali koledy v projektech "Christmas Cards exchange" a "Traditional Christmas song in native language".

Naším dalším projektem byla výroba anglicko-českého obrázkového slovníku - "Fruit and Vegetables Picture Dictionare". Kreslili jsme, psali a namlouvali anglicky a česky různé druhy ovoce a zeleniny.

Největším a nejdelším projektem je "Land full of wild animals", který jsme právě dokončili. Zaměřili jsme se na divoká a ohrožená zvířata, která žijí v naší zemi. Vytvářeli jsme plakáty s obrázky a informacemi v českém jazyce a základní informace jsme zvládli i v angličtině. Odeslali jsme 17 zásilek do evropských škol a plakáty se zvířaty od našich eTwinningových partnerů už k nám také přicházejí.

Mgr. Milada Sklenářová

481482483484485486487488489490491

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru