Volejbalový turnaj 2019

V letošním roce mají bítešské volejbalistky poměrně vyrovnanou výkonnost, a tak jsme se přihlásili do volejbalového turnaje základních škol. 5. 4. 2019 proběhlo okresní kolo ve Žďáře, kde jsme se setkali s dalšími 4 oddíly. Děvčata hrála s ohromným nasazením a myslím, že některé týmy, zvláště ty žďárské, byly z výkonu našich děvčat dost překvapené. Vítězství bylo zasloužené.

25. 4. následovalo krajské kolo, kde se potkaly vítězky jednotlivých okresních kol Kraje Vysočina. S žákyněmi základních škol z Třebíče a Pelhřimova náš tým hrál poměrně vyrovnaně, ale na volejbalistky z Jihlavy a Havlíčkova Brodu, které nakonec vyhrály, naše děvčata už nestačila. Všem hráčkám i jejich trenérovi Petru Světlíkovi patří velký dík za skvělou reprezentaci naší školy.

Reprezentovaly: Ema Urbánková, Monika Havlišová, Tereza Smejkalová, Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Emma Coufalová, Bára Škodová, Adéla Drlíčková.

Mgr. Markéta Velebová, učitelka Tv

Kolik času denně průměrně věnuješ přípravě do školy?