Velká Bíteš

Aktuality

Volejbalový turnaj 2019

V letošním roce mají bítešské volejbalistky poměrně vyrovnanou výkonnost, a tak jsme se přihlásili do volejbalového turnaje základních škol. 5. 4. 2019 proběhlo okresní kolo ve Žďáře, kde jsme se setkali s dalšími 4 oddíly. Děvčata hrála s ohromným nasazením a myslím, že některé týmy, zvláště ty žďárské, byly z výkonu našich děvčat dost překvapené. Vítězství bylo zasloužené.             

25. 4. následovalo krajské kolo, kde se potkaly vítězky jednotlivých okresních kol Kraje Vysočina. S žákyněmi základních škol z Třebíče a Pelhřimova náš tým hrál poměrně vyrovnaně, ale na volejbalistky z Jihlavy a Havlíčkova Brodu, které nakonec vyhrály, naše děvčata už nestačila. Všem hráčkám i jejich trenérovi Petru Světlíkovi patří velký dík za skvělou reprezentaci naší školy.

Reprezentovaly: Ema Urbánková, Monika Havlišová, Tereza Smejkalová, Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Emma Coufalová, Bára Škodová, Adéla Drlíčková.

Mgr. Markéta Velebová, učitelka Tv

498499501502504505503500

Anketa

Kolik času denně průměrně věnuješ přípravě do školy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru