Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Volba povolání, projekt osmých tříd

Zvolit si správně zaměstnání je jistě důležité rozhodnutí, které může ovlivnit celý lidský život. Aby naši žáci měli  situaci o něco  jednodušší, organizujeme v rámci projektu Volba povolání návštěvy nejrůznějších provozoven ve Velké Bíteši a okolí.

Letos jsme oslovili tyto firmy: Lékárna Aura, kadeřnictví Ell, autoškolu pana Lišky, stolařství Neklapil, zahradnictví Pelán, Domov bez zámku, Městský úřad ve Velké Bíteši, Stamat pana Krupičky, železářství pana Žaloudka, cukrárnu paní Zdubové, obchod paní Vrábelové, Českou spořitelnu, Horácké autodružstvo, Autoimpex, firmu pana Mihala.... Navštívili jsme též zverimex, Pevoplast v Bezděkově, oddělení Dálniční policie České republiky, Ředitelství silnic a dálnic Domašov, o lese nám popovídal revírník J. Glozr.

S radostí musíme říci, že nám všichni zástupci jmenovaných firem vyšli velmi ochotně vstříc a na návštěvu se skutečně pečlivě připravili. Nejenže žáci mnohde obdrželi milé dárky, které jim návštěvu budou připomínat. Hlavně se setkali se zaměstnanci, jež byli ochotní jim zodpovědět všechny otázky a přestavit svou firmu a profesi.

Při prezentaci 23. dubna si žáci vzájemně popovídali o navštívených firmách.

Mgr. Eva Čermáková za třídní učitelky osmých tříd

541542543544545

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru