Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Voda 2019

V úterý 23. dubna 2019 jsme si v naší škole připomínali Den Země. Při této příležitosti žáci sedmého ročníku navštívili místní čistírnu odpadních vod. Na téma voda potom pokračovali ve stejnojmenném projektu. Třídy se rozdělily  na menší skupinky,  každá se zabývala jinými úkoly a připravovala prezentace.

Výsledky svého snažení potom žáci předvedli následující den. Zazpívali jsme si písničky o vodě, dozvěděli se o vodních NEJ, zopakovali si informace o místní čističce, zasoutěžili jsme si o poznávání filmů, zmapovali místní potoky a rybníky,  dozvěděli jsme se,  kteří živočichové žijí ve vodě a naši šikovní sedmáci nám dokonce ukázali pokusy s vodou.

My třídní učitelky je moc chválíme a děkujeme za příjemně strávené hodiny při prezentaci.

Mgr. Cendelínová Jaroslava, Mgr. Vlčková Marie, Mgr. Poláchová Věra a žáci 7. ročníku.

551552553554555

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru