Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Okresní kolo soutěže mladých zdravotníků 2019

V pátek 3. května 2019 jsme se zúčastnili okresního kola soutěže Mladých zdravotníků ve Žďáře nad Sázavou. Tato soutěž ověřovala znalosti pětičlenných skupin žáků,  jak dokáží poskytnout první pomoc zraněným. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a žáci prvního ani druhého stupně se neztratili. Žákům 1. stupně Viktorii Hanzelkové, Julii Fraňkové, Jolaně Šimkové, Anně Holánkové a Jáchymu Moučkovi a 2. stupně Emě Lavické, Oldovi Halabalovi, Natálce Trojanové, Sabině Hoškové, a Laďovi Burešovi moc děkujeme za výbornou reprezentaci školy a těšíme se na účast v dalším ročníku.

Mgr. Jaroslava Cendelínová, Mgr. Markéta Hradilová

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru