22. ročník McDonald’s Cup – okrskové kolo

Dne 26. 4. 2019 se uskutečnilo ve Velkém Meziříčí okrskové kolo 22. ročníku fotbalového McDonald´s Cupu pro žáky 1. stupně. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 družstev, 6 v kategorii B (ročník 2007 – 2009) a 4 v kategorii A (ročník 2009 a mladší). Naše škola měla zastoupení tradičně v obou kategoriích.

Mladší žáci hráli systémem každý s každým. Dravé mládí dokázalo ve 3 zápasech pouze jednou vyhrát a bralo konečné 3. místo.

Starší kategorie byla rozlosována do 2 skupin. Naše družstvo dokázalo postoupit ze skupiny z 2. místa, ale v klíčovém souboji o finále, které zajišťovalo postup do dalšího kola, nedokázalo přelstít svého soupeře a nakonec obsadilo rovněž 3. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy těmto žákům:

Kategorie A:

Vojtěch Svoboda, Jan Vrba, Jan Slavíček, Jan Rašovský, Lukáš Drlíček, Martin Prokeš, Ondřej Hlavínek, Matěj Střecha, Tobiáš Hotárek, Kryštof Hanzelka, Josef Kosour, Dominik Kovářík.

Kategorie B:

Adam Brzobohatý, Marej Balej, Lukáš Nováček, Ondřej Drlíček, Lukáš Cross, Simon Kroulík, Daniel Kolomazníček, Jonáš Janík, Filip Stöger, Ondřej Káňa, Tomáš Chytka, Michal Kadlec.

pdfVýsledková listina195.91 KB

Mgr. Michal Pelán, učitel TV