Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt pro 8. ročníky - Český červený kříž a Integrovaný záchranný systém

Ve dnech 23. 4. a 2.-3. 5. 2019   proběhly na naší škole přednášky zdravotníků z Českého červeného kříže doplněné praktickou výukou pro 8. ročníky. Děti si doplnily znalosti první pomoci, se kterými se aktuálně seznamují i ve výuce přírodopisu,  a vyzkoušely si prakticky některé z dovedností - obvazovou techniku a resuscitaci na cvičné figuríně.

V květnu proběhla druhá část se záchranáři a Hasičským záchranným sborem z Velké Bíteše. Žáci si prohlédli sanitní vůz a hasičské vozidlo, byli seznámeni s pomůckami, vybavením a další potřebnou technikou používanou při záchranných akcích. Lektoři naše žáky osmých tříd moc chválili za ukázněnost, pozornost a spolupráci a dětem se netradiční výuka také líbila.

Ing. Renáta Pelánková za uč. sbor.

566567

 

569568

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru