Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Konference školních parlamentů

Dne 3. 6. 2019 se zástupci školního parlamentu naší školy - Anna Coufalová, Vanda Coufalová, Ema Lavická, Sabina Hošková a Kristýna Simonová - zúčastnili Konference školních parlamentů. Celá akce probíhala na Krajském úřadě v Jihlavě, zúčastnilo se jí na 20 škol.

Zástupci parlamentu z každé školy si přivezli flip, na kterém prezentovali nejzdařilejší akce školního roku. Těmi jsme se vzájemně inspirovali. Flipy byly rozvěšeny po místnosti a parlamentáři si je prohlíželi, případně se ptali na detaily dané aktivity. Náš obsahoval: Předvánoční bazar, Filmový pátek s přespáním a Valentýnské tvoření.

Dalším bodem bylo pojmenování palčivých témat, se kterými se zástupci parlamentu při své práci setkávají. Po rozdělení do různorodých skupin s parlamentáři z jiných škol navrhovali způsoby, jak taková místa vyřešit. To bylo velmi zajímavé, zaznělo mnoho různých pohledů a možností.

Děvčata naši školu skvěle reprezentovaly. Odcházely nadšené a se spoustou nápadů na příští rok.

Mgr. Věra Robotková
koordinátor ŠP ZŠ Velká Bíteš

573574575576

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru