Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny – květen 2019

Květen, měsíc lásky, jsme zahájili výtvarnými dílnami, kde jsme vytvářeli drobné dárečky pro maminky. S dětmi jsme zavítali na ZUŠ ve Velké Bíteši, abychom si prohlédli výtvarné práce absolventů výtvarného oboru. Účastnili jsme se též výtvarné soutěže, která nesla téma Lidé a zvířata. Při této příležitosti jsme si s dětmi vyzkoušeli grafickou techniku tisku z výšky.

Rádi bychom též pogratulovali žačkám druhých ročníků, které se umístily v soutěži vyhlášené Povodím Moravy  s tématem Neplýtvej vodou, na krásném 2. místě.  Gratulace a ceny putují Karolíně Klapalové, Anetě Tunkrové a Barboře Veselé. Další oceněnou byla v soutěži časopisu pro ŠD Vláček, Šárka Březinová. Blahopřejeme. 

V rámci Tvořivého odpoledne pro rodiče a děti jsme v posledním tvořivém odpoledni nabídli vyrábění Stromečku štěstí. Účast i atmosféra byly opět senzační. Všem velmi děkujeme za přízeň a těšíme se na pokračování přístí školní rok. 

Vychovatelky ŠD

584585586587588589590591592593594595597

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru