Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Řecko 2019

Na závěr školního roku si žáci v 6. třídách zpestřili výuku ročníkovým projektem. Tématem celého týdne bylo Řecko. Žáci se touto zemí zabývali téměř ve všech předmětech a z různých úhlů pohledu. Plnili úkoly a vyhledávali informace, z kterých poté sestavili přehledné plakáty a informační letáky.

Završením tohoto týdne byla společná páteční prezentace, na které si děti předvedly výsledky své práce. Všichni se dozvěděli mnoho zajímavého o geografii, přírodních podmínkách, fauně, floře a společenských zvyklostech této země, o řecké kuchyni, odívání a módě v antickém Řecku. Prezentaci zpestřily krátké scénky z řecké mytologie.  Zatančili jsme si řecký tanec sirtaki. Ocitli jsme se i na řecké hostině. Celý projekt vyvrcholil sportovním zápolením. Vítězům byly rozdány medaile a zelené, u nás břečťanové, věnce.  Myslím, že si žáci za odvedenou práci zaslouží pochválit. Děkujeme i učitelům, kteří se na přípravě projektu podíleli.

Třídní učitelé 6. ročníku

643644645646647648649650651

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru