Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Vítání prvňáčků 2019

Spolupráce prvních a devátých tříd má v naší škole již dlouhou tradici. Znamená to, že deváťáci si berou pod svá ochranná křídla ty nejmenší žáčky školy a snaží se jim ulehčit a zpříjemnit jejich první školní rok.

Společných akcí se uskuteční hodně a ta první probíhá hned první školní den. Žáci devátých tříd si připraví program plný básniček, písní, vtipů a hádanek a snad se jim podaří rozveselit děti, které zasedly do školních lavic.

Deváťákům, kteří neváhali a ochotně přicházeli poslední prázdninové dny do školy, aby si pásmo nacvičili, děkujeme. Všichni se také těšíme na další společné zážitky.

Mgr. Eva Čermáková

004005006

Anketa

Jak často využíváš počítač?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru