Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Vítání prvňáčků 2019

Spolupráce prvních a devátých tříd má v naší škole již dlouhou tradici. Znamená to, že deváťáci si berou pod svá ochranná křídla ty nejmenší žáčky školy a snaží se jim ulehčit a zpříjemnit jejich první školní rok.

Společných akcí se uskuteční hodně a ta první probíhá hned první školní den. Žáci devátých tříd si připraví program plný básniček, písní, vtipů a hádanek a snad se jim podaří rozveselit děti, které zasedly do školních lavic.

Deváťákům, kteří neváhali a ochotně přicházeli poslední prázdninové dny do školy, aby si pásmo nacvičili, děkujeme. Všichni se také těšíme na další společné zážitky.

Mgr. Eva Čermáková

004005006

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru