Přespolní běh 2019 – okresní kolo

Ve středu 2. 10. 2019 se ve Žďáře nad Sázavou konalo okresní kolo v přespolním běhu základních škol a víceletých gymnázií. Těchto závodů se zúčastnili nejlepší žáci a žákyně z 6. – 9. tříd naší školy, kteří si svá místa vybojovali ve školním kole přespolního běhu.

V každé kategorii smí závodit 6 dětí příslušné školy a do celkového pořadí se počítají vždy 4 nejlepší umístění daného družstva. V letošním ročníku se v jednotlivých kategoriích nejlépe umístila družstva mladších dívek a starších chlapců – shodně na 3. místě. Starší žáky navíc dělil jediný bod od druhého místa a tím pádem od postupu do krajského kola. V první desítce družstev měli zastoupení s 4. místem ještě mladší chlapci.

Skvělými individuální výkony se prezentoval: Marek Balej (2. místo – mladší žáci), Adam Rozmahel (3. místo – starší žáci), Jonáš Janík (5. místo – mladší žáci), Petr Karásek (6. místo – starší žáci), Denisa Čechová (9. místo – starší žákyně), Simona Stecklová (10. místo – mladší žákyně)

Složení družstev:

• Děvčata 6. + 7. roč. – 3. místo
  • Děvčata 8. + 9. roč. – 13. místo
    Denisa Čechová, Adéla Drlíčková, Jolana Kratochvílová, Sára Jarošová, Karolína Špačková, Barbora Škodová.
  • Chlapci 6. + 7. roč. – 4. místo
    Marek Balej, Jonáš Janík, Daniel Kolomazníček, Radek Havelka, Vít Preis, Tomáš Chytka.
  • Chlapci 8. + 9. roč. – 6. místo
    Adam Rozmahel, Petr Karásek, Ondřej Hotárek, Maxim Padyšák, Michal Ševců, Tomáš Barák.

Simona Stecklová, Lucie Krejčířová, Monika Kozlová, Kristýna Bradáčová, Kateřina Řezáčová, Tereza Hrdličková.

Děkujeme našim žákům a žákyním za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. Naďa Malcová a Mgr. Michal Pelán
učitelé Tv