Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Minifotbal 2019 – okrskové kolo

Dne 4. října se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola v minikopané, které se konalo ve Velkém Meziříčí a bylo určeno pro starší žáky 2. stupně ZŠ. Turnaje se zúčastnilo 8 základních škol rozlosovaných do 2 skupin. Naše družstvo sehrálo celkem 5 utkání, ve kterých ani jednou nenašlo přemožitele a zaslouženě postoupilo do okresního kola z 1. místa. Okresní kolo je na programu příští rok v dubnu.

Děkujeme za reprezentaci školy těmto žákům:
Miroslav Václavík, Tomáš Jašek, Miroslav Havliš, Michal Ševců, Adam Rozmahel, Ondřej Hotárek, Jiří Hvězda, Petr Karmazín, Martin Požár, Vít Preis.

pdfVýsledková listina229.53 KB

Mgr. Michal Pelán
učitel TV

044

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru