Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Minifotbal 2019 – okrskové kolo

Dne 4. října se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola v minikopané, které se konalo ve Velkém Meziříčí a bylo určeno pro starší žáky 2. stupně ZŠ. Turnaje se zúčastnilo 8 základních škol rozlosovaných do 2 skupin. Naše družstvo sehrálo celkem 5 utkání, ve kterých ani jednou nenašlo přemožitele a zaslouženě postoupilo do okresního kola z 1. místa. Okresní kolo je na programu příští rok v dubnu.

Děkujeme za reprezentaci školy těmto žákům:
Miroslav Václavík, Tomáš Jašek, Miroslav Havliš, Michal Ševců, Adam Rozmahel, Ondřej Hotárek, Jiří Hvězda, Petr Karmazín, Martin Požár, Vít Preis.

pdfVýsledková listina229.53 KB

Mgr. Michal Pelán
učitel TV

044

Anketa

Kolik času denně průměrně věnuješ přípravě do školy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru