Beseda s MUDr. Radimem Uzlem

V úterý 8. října si žáci osmých a devátých tříd zpříjemnili běžné vyučování přednáškou našeho uznávaného lékaře a sexuologa MUDr. Radima Uzla.

Pan doktor se projevil jako skutečný profesionál a o sexuální tématice hovořil velmi věcně a uměřeně věku posluchačů. Mimo jiné je seznámil  s nejběžnějšími metodami antikoncepce, nejčastějšími pohlavními nemocemi a jejich přenosem, upozornil na rizika, která s sebou nese například autostop.

Že žáky daná problematika zajímá, bylo zřejmé i z dotazů, které někteří z nich položili.

Za třídní učitele Mgr. Eva Čermáková

Názory žáků:

Pan Radim Uzel byl velmi milý. Nejvíce mě zaujaly historky z jeho života a lékařské praxe. Poučili jsme se o tom, co je v oblasti sexu vhodné a co ne.

Barbora Mullerová, 9. A

Přednáška byla zajímavá a vtipná. Historky a příběhy, které jsme poslouchali, nás bavily.

A. Dvořáčková, D. Holíková, O. Staněk, 9. B

Přednáška nás zaujala, poučili jsme se, co máme dělat a naopak nedělat. Některé informace nás překvapily, jiné pobavily.

J. Hvězda, L. Urbánková, 9. C