Opět v divadle

Poslední říjnový den jsme navázali na pěknou tradici návštěv divadelních představení. V hojném počtu jsme zhlédli nově nastudovaný muzikál Mamma Mia! na prknech Hudební scény Městského divadla v Brně. Letos s námi do divadla zavítali i žáci pátých ročníků. Dejme jim tedy příležitost zhodnotit tento zážitek:

Žáci 5. A: Líbily se nám kulisy domů, i kostýmy byly zajímavé. Nejlepší bylo závěrečné disco na scéně.

Žáci 5. C: Bylo to super. Líbilo se nám třpytivé oblečení hlavních postav. A byli jsme velmi rádi, že na konci představení všechny písničky zazpívali herci anglicky.

Příběh odehrávající se na jednom z řeckých ostrovů většinou velmi dobře známe, mohli jsme se tedy plně věnovat  hereckým, pěveckým i tanečním výkonům jednotlivých postav.

Nyní už se těšíme se na další divadelní zážitky.

Mgr. Eva Čermáková