Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

O novoveselský míč 2019

Několik říjnových dní bylo v naší škole ve znamení intenzivního tréninku na turnaj ve vybíjené děvčat, který se 1. 11. 2019 tradičně uskutečnil v Novém Veselí.

Starší žákyně měly velkou motivaci, neboť obhajovaly loňské vítězství. Turnajem naše holky postupovaly naprosto hladce, takže největší bitva s ZŠ Oslavická Velké Meziříčí se strhla až ve finále. Naše děvčata srdnatě bojovala, nicméně na obávaného soupeře nestačila. Vybojovala tedy krásné 2. místo.

Mladší žákyně se v turnaji rovněž neztratily. Do každého zápasu nastupovaly s velkým odhodláním, hru velmi prožívaly a povzbuzovaly se. Konečné druhé místo je o jednu příčku lepší, než loni.

Oběma týmům blahopřejeme ke skvělému umístění a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

za učitele Tv  Mgr. Naďa Malcová a Ing. Renáta Pelánková

Za naši školu nastoupily:

st. kategorie: Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Emma Coufalová, Bára Škodová, Karolína Špačková, Valérie Blažková, Anna Bytešníková, Jolana Kratochvílová, Natálie Trojanová, Marie Loupová, Nikola Nečasová, Adéla Drlíčková

ml. kategorie: Tereza Hrdličková, Anna Coufalová, Eliška Kujalová, Simona Stecklová, Vanda Coufalová, Nela Zelená Natálie, Vendula Loupová, Drlíčková, Kateřina Janštová, Natálie Doubková, Jolana Šimková, Kristýna Kolářová

106107108109110111112

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru