Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

O novoveselský míč 2019

Několik říjnových dní bylo v naší škole ve znamení intenzivního tréninku na turnaj ve vybíjené děvčat, který se 1. 11. 2019 tradičně uskutečnil v Novém Veselí.

Starší žákyně měly velkou motivaci, neboť obhajovaly loňské vítězství. Turnajem naše holky postupovaly naprosto hladce, takže největší bitva s ZŠ Oslavická Velké Meziříčí se strhla až ve finále. Naše děvčata srdnatě bojovala, nicméně na obávaného soupeře nestačila. Vybojovala tedy krásné 2. místo.

Mladší žákyně se v turnaji rovněž neztratily. Do každého zápasu nastupovaly s velkým odhodláním, hru velmi prožívaly a povzbuzovaly se. Konečné druhé místo je o jednu příčku lepší, než loni.

Oběma týmům blahopřejeme ke skvělému umístění a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

za učitele Tv  Mgr. Naďa Malcová a Ing. Renáta Pelánková

Za naši školu nastoupily:

st. kategorie: Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Emma Coufalová, Bára Škodová, Karolína Špačková, Valérie Blažková, Anna Bytešníková, Jolana Kratochvílová, Natálie Trojanová, Marie Loupová, Nikola Nečasová, Adéla Drlíčková

ml. kategorie: Tereza Hrdličková, Anna Coufalová, Eliška Kujalová, Simona Stecklová, Vanda Coufalová, Nela Zelená Natálie, Vendula Loupová, Drlíčková, Kateřina Janštová, Natálie Doubková, Jolana Šimková, Kristýna Kolářová

106107108109110111112

Anketa

Který sport tě nejvíc baví?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru