Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny – září, říjen

Nový školní rok jsme započali již v nově upravené budově Základní školy v ulici Tišnovská. Školní družina tento rok funguje v 6 odděleních, do kterých bylo přijato 175 žáků. Během září jsme se sžívali s novými prostorami, novými spolužáky, hráli seznamovací hry, vytvářeli pravidla.

V měsíci říjnu jsme pro děti připravily pestré halloweenské odpoledne. Dětem se otevřela všechna naše oddělení a v každém z nich měly vychovatelky připravené logické, strategické či pohybové hry. Po splnění všech úkolů náležela sladká odměna pro všechny zúčastněné. Tomuto odpoledni předcházelo dlabání dýní, které bylo pro spoustu dětí nevšedním zážitkem.

Během září i října jsme s dětmi vytvořili krásné výtvarné práce, kterými jsem již tradičně vyzdobili Městskou knihovnu v našem městě.

Oplétanými lucerničkami jsme letos zahájili každoměsíční setkávání rodičů a dětí na našich tvořivých dílnách. Všem děkujeme za přízeň a pohodové pozdní odpoledne.

www.druzinabites.webnode.cz

vychovatelky ŠD

113114115116117118119120121122123124

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru