Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Florbalové okrskové kolo starších žákyň

Ve čtvrtek 14. 11. 2019 se ve Velkém Meziříčí konalo florbalové okrskové kolo starších žákyň (8.  - 9. roč.). Své zastoupení zde měla i naše škola a vedla si výborně. Po počáteční remíze s Měřínem již zaznamenala pouze výhry a s celkovým skóre 12:2 zaslouženě celý turnaj vyhrála. Vynikající výkon předvedla s 11 nastřílenými brankami Bára Škodová, ale i ostatní děvčata odvedla skvělou práci. Přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Všem děkujeme za reprezentaci školy          

Mgr. Naďa Malcová, učitelka Tv

Školu reprezentovaly:

Anna Bytešníková, Barbora Škodová (11), Emma Coufalová (1), Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Karolína Špačková, Valérie Blažková, Natálie Trojanová, Adéla Drlíčková, Jolana Kratochvílová, Marie Loupová

137138139140141

Anketa

Kolik času denně průměrně věnuješ přípravě do školy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru