Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Florbalové okrskové kolo starších žákyň

Ve čtvrtek 14. 11. 2019 se ve Velkém Meziříčí konalo florbalové okrskové kolo starších žákyň (8.  - 9. roč.). Své zastoupení zde měla i naše škola a vedla si výborně. Po počáteční remíze s Měřínem již zaznamenala pouze výhry a s celkovým skóre 12:2 zaslouženě celý turnaj vyhrála. Vynikající výkon předvedla s 11 nastřílenými brankami Bára Škodová, ale i ostatní děvčata odvedla skvělou práci. Přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Všem děkujeme za reprezentaci školy          

Mgr. Naďa Malcová, učitelka Tv

Školu reprezentovaly:

Anna Bytešníková, Barbora Škodová (11), Emma Coufalová (1), Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Karolína Špačková, Valérie Blažková, Natálie Trojanová, Adéla Drlíčková, Jolana Kratochvílová, Marie Loupová

137138139140141

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru