Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Spolupráce žáků pokračuje

Po krátké odmlce byl opět navázán kontakt prvních a devátých tříd. Ve středu 27. listopadu se uskutečnily hned dvě společné akce. Nejprve přišli deváťáci pasovat prvňáčky na čtenáře. Ti totiž obdrželi svůj první slabikář, a tak se z nich stali čtenáři. Starší spolužáci jim jako dárek přinesli záložky, které pro ně vyrobili v hodinách praktických činností.

Podruhé se nejmladší a nejstarší žáci naší školy sešli při přípravách na vánoční jarmark.  Složitější činnosti spojené s výrobou drobných dárečků, jako je třeba stříhání podle připravených šablon nebo lepení tavnou pistolí, raději vykonali zkušenější deváťáci. Ale všem dohromady šla práce opravdu pěkně od ruky.

Věříme že se zhotovené výrobky budou návštěvám líbit. A s prvním stupněm se neloučíme na dlouho, již 5. prosince se setkáme na mikulášské besídce.

Mgr. Eva Čermáková

177178179180181182

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru