Florbal – dívky

Dne 28. listopadu proběhlo ve Žďáře nad Sázavou okresní kolo starších žákyň ve florbalu. Na tento turnaj si zajistily účast i žákyně naší školy po vítězství v okrskovém kole. Děvčata zde odehrály 4 zápasy a o jedinou branku jim utekla bronzová medaile, skončily tedy na 4. místě.

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a gratulujeme těmto žákyním:

Anna Bytešníková, Barbora Škodová, Emma Coufalová, Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Karolína Špačková, Valérie Blažková, Natálie Trojanová, Adéla Drlíčková, Jolana Kratochvílová, Marie Loupová

O den později 29. 11. 2019 se ve Velkém Meziříčí konalo okrskové kolo mladších žákyň. Zde naše méně zkušená děvčata nenapodobila vítězství v okrsku starší žákyně a skončila na 7.místě.

Školu reprezentovaly:

Vanda Coufalová, Lenka Chmelíčková, Anna Coufalová, Simona Stecklová, Tereza Hrdličková, Nela Zelená, Alice Hejtmánková, Lucie Krejčířová, Eliška Losová, Kristýna Bradáčová, Nela Pražáková, Kristýna Kolářová

učitelé TV

196197198199200201202