Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Mikulášská nadílka

V období adventu si připomínáme různé zvyky. K těm nejznámějším patří obchůzka Mikuláše, čertů a andělů. Ani my jsme v naší škole na tuto tradici nezapomněli. Ve čtvrtek před svátkem svatého Mikuláše zavítali žáci devátých tříd na návštěvu do prvních tříd za svými malými spolužáky.

Předvedli jim nacvičené pásmo, vyzkoušeli si děti z dovedností, které se od září ve škole naučily, poptali se na školní výsledky, nejenom Mikuláše zajímalo i chování dětí. I čerti se pochlubili tím, co umí.

Na závěr je obdarovali perníčkem a dalšími sladkostmi či drobnými dárečky.

Mgr. Renata Pohanková

206207208209210211

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru