Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Vánoční sportovní den 2019

Turnaj ve florbalu

Ve čtvrtek  19. 12. 2018 se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj  8. a 9. ročníků ve florbalu. Soutěže se zúčastnilo celkem 6 smíšených družstev nalosovaných do 2 skupin, z nichž první 2 družstva postupovala do vyřazovacích bojů. Podmínkou pro všechna družstva byla přítomnost v každém utkání vždy minimálně 1 hráčky ve hře za tým. Hrálo se za skvělé atmosféry fandících žáků. Letos si to v utkání o 1. místo mezi sebou rozdala družstva z 9. B a 9. C. Nakonec se po jasném průběhu radovala z prvenství třída 9. B, 2. místo brala 9. C a 3. místo obsadila 8. A. Individuální ocenění za nejlepší hráčku turnaje získala stejně jako v loni Bára Škodová z 9. C, u chlapců byl zvolen nejlepším hráčem Jiří Vrzal z 9. B.

Turnaj ve vybíjené

Po turnaji ve florbalu následoval turnaj ve vybíjené 6. a 7. ročníku. Každé družstvo mělo 10 hráčů + 2 náhradníky a musela být splněna podmínka minimálně 5 děvčat v poli. Složení družstva neurčoval učitel, každá třída si své družstvo volila sama. Systém soutěže byl obdobný jako ve florbalu. Letos se do finále dostala překvapivě ale zaslouženě třída z 6. B a třída z 7. C, která obhajovala prvenství z loňského roku (6. C). Po velice kvalitním a vyrovnaném utkání, rozdíl ve skóre byl 1 bod, se nakonec radovala z vítězství a obhajoby třída z 7. C. Na 2. místě se umístila 6. B a bronzový stupínek obsadila

7. B. Nejlepšími hráči byli oceněni Jolana Šimková z 6. A a Tomáš Chytka z 6. B.

Blahopřejeme úspěšným a děkujeme všem zúčastněným!

Učitelé TV

270271272273274275276277278279280

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru