Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Pythagoriáda 2020

Netradičně v lednu proběhlo školní kolo Pythagoriády. Soutěž, která je určená žákům 5. – 8. ročníku základní školy, se zúčastnilo celkem za 1. stupeň 38 dětí a za 2. stupeň 30 dětí. Soutěžící řeší celkem 15 úloh zaměřených na prostorovou představivost a logické myšlení. Za správně vyřešenou úlohu získává 1 bod, za špatné odpovědi se body nestrhávají. Úspěšným řešitelem je každý, který získá 10 a více bodů.

 V 5. ročníku dosáhlo na úspěch 5 žáků, s krásnými 14 body skončil Simon Kroulík, s 11 body Nela Vodová a 10 bodů ještě dosáhli Petr Hakl, Anna Hotárková a Matej Hekal. V 6. a 7. ročníku letos hranici úspěchu bohužel nikdo z 23 účastníků neprolomil. Naštěstí se v 8. ročníku mezi úspěšné řešitele zapsali hned 3. Nejlépe si počínal Jiří Ševčík s 12 body, následující Martin Jašek získal 11 bodů a Vojtěch Fousek 10 bodů.

Děkujeme všem zúčastněným v soutěžích a blahopřejeme úspěšným řešitelům.

Učitelé matematiky

305306307308

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru