Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Biologická olympiáda 2020

Letošní školní kolo, školní kolo biologické olympiády, které proběhlo v úterý 4. a pátek 14. února 2020, bylo zaměřené na téma „Těžký život ve vodě“.

14 žáků 8. a 9. ročníku a 15 žáků 6. a 7. ročníku poměřilo své znalosti v testových otázkách a poznávání 15 rostlin, hub i lišejníků a 15 živočichů. Své dovednosti porovnali v laboratorním úkolu, kde zkoumali povrchové napětí vody a pozorovali pomocí mikroskopu lístky rašeliníku.

Jak se všem dařilo, lze shlédnout ve výsledkových listinách. Nejlepší byli odměněni přírodovědnou publikací. 2 nejlepší s největším počtem bodů z každé kategorie budou reprezentovat naši školu v dubnovém okresním kole biologické olympiády ve Žďáře nad Sázavou.

Mgr. Pavel Holánek

320321322323324325

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru