Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Prvňáčci na ledě

I v letošním roce probíhala část tělesné výchovy na bruslích. Všechny čtyři ročníky prvňáčků v průběhu ledna nebo února s nadšením vyrážely na zimní stadion. Počáteční obavy brzy vzaly za své a s každou lekcí se děti zdokonalovaly a získávaly v pohybech větší jistotu.

A co všechno malí bruslaři zvládli?

Stát na ledě bez pomoci, držet stabilitu, vstávat z ledu, pohybovat se po ledové ploše chůzí vpřed i tlačit před sebou těžší předmět, včetně spolužáka. Trénovali rovnováhu i koordinaci pohybů. Učili se vlastnímu odrazovému pohybu a zatáčení, orientovali se v prostoru. A v neposlední řadě zjišťovali i vliv aktivního pohybu na zdraví a kondici, odcházeli totiž s nadšením a červenými tvářičkami.

Děkujeme rodičům i prarodičům za pomoc při obouvání bruslí i při vlastní výuce.

Mgr. Věra Robotková, za kolektiv 1. tříd

326327328329

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru