Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Keramická sluníčka a Masopustní průvod

V rámci spolupráce prvňáčků a předškoláčků z mateřských škol jsme v únoru uskutečnili rovnou dvě aktivity.

Při první z nich jsme využili možnosti vytvořit si ve Žluté třídě MŠ U Stadionu sluníčka z keramické hlíny a pomalu se tak naladit na nacházející se jaro. A v úterý 25. 2. jsme se zapojili do společné Masopustní obchůzky městem.

V průvodu jsme využili vlastnoručně vytvořené škrabošky i kostýmy, s kterými nám pomohli rodiče. Mohli jsme tak obdivovat desítky krásných masek, včetně živého jednorožce s jezdkyní. K průvodu patřil tanec na náměstí i s medvědem, stejně jako občerstvení s teplým čajem a chutnými koláčky.

Za 1. B a 1. C Mgr. Věra Robotková

330331332333334335336

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru