Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Ohlédnutí za karnevalem na ledě

Členové Spolku rodičů a přátel školy Sadová (SRPŠ) uspořádali v sobotu 8. února 2020 karneval na ledě.  Karnevalu se zúčastnilo 150 dětí a 112 dospělých. V krásných maskách dorazily nejen děti, ale i někteří dospělí.  Většina dětí využila možnost zapojit se do soutěží o drobné sladkosti nebo vyhrát v přímé tombole, kde vyhrával každý los. Pro všechny malé i velké bylo připraveno chutné občerstvení a teplé nápoje. Na závěr se děti nejvíc těšily na slosování hlavní tomboly. Jedenáct šťastných výherců a výherkyň si odneslo boby, poukazy na pizzu, velkého plyšáka, společenskou hru, lego, dort, krmítko pro ptáčky, pennyboard a skateboard.

Touto cestou chceme znovu poděkovat všem sponzorům za finanční i věcné dary. Také děkujeme rodičům, kteří karneval pomohli připravit a zrealizovat. Věříme, že se nám podaří tuto úspěšnou akci zopakovat i v příštím roce.

Výtěžek karnevalu bude použit na obnovu a doplnění vybavení školní jídelny.

Členové Spolku rodičů a přátel školy Sadová

343344345346347348349350

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru