Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny – březen

Čas, který bylo možné trávit ve školní družině během měsíce března, nebyl nikterak dlouhý. Ještěpřed započetím jarních prázdnin jsme s dětmi zpracovávali nápady a návrhy na výzdobu Městskéknihovny našeho města. Zapojili jsme se do facebook výzvy Malované putovní kamínky, která sevelmi rychle rozšířila do mnoha koutů naší země. Více o výzvě na webu školní družiny.

I když se nyní nemůžeme setkávat s dětmi v prostorách školy, můžeme zůstat ve virtuálním spojeníprostřednictvím webových stránek školní družiny – www.druzinabites.webnode.cz

Připravili jsme si pro všechny děti a jejich rodičeTvořivé dílny on-line, jedná se o cyklustvořivých podnětů k tvoření, vyrábění. Několikrát během týdne budeme vkládat nové příspěvky,které si můžete s dětmi vytvořit. Budeme moc rádi, pokud se o svoje díla podělíte i s námi. Fotky, pozdravy, rady, tipy, otázky můžete posílat prostřednictvím našeho

řidána byla taktéž fotografie do naší web soutěže. Těšíme se na odpovědi, ze kterých vylosujeme 30. dubna výherce.

Děkujeme za přízeň a přejeme všem pevné zdraví a bystrou mysl.

vychovatelky ŠD

354355356358359

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru