Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Týden mezi piráty

Naše třída se druhý červnový týden proměnila v pirátskou loď a její posádka se vypravila na dobrodružnou výpravu plnou úkolů, pohádek, písniček a tvoření. Co všechno jsme dělali a co bavilo děti nejvíce?

Tenhle týden jsme se učili o pirátech. Nejvíc mě bavilo, jak jsme na konci otvírali truhlu, protože v ní bylo mnoho čokoládových mincí. Ještě jsme malovali piráty. Moc mě tenhle týden bavil.  Dělali jsme ještě: dalekohled, helmu, náhrdelník, kompas, meč, slovní úlohy o pirátech, tancovali jsme, zpívali, a to je všechno. 

Terezka J.

Povídali jsme si o pirátech. Moc se mi líbilo čtení o pirátech a moc mě bavilo vyrábět. Naučil jsem se, že piráti si potírali oblečení smolou.

Staník V.

Vyráběli jsme pirátské věci. Také jsme četli z Pirátské nauky. Napsali jsme si pirátskou abecedu. Dozvěděla jsem se, že piráti měli nebezpečné zbraně.

Beátka H.

Dělali jsme různé věci o pirátech. Skoro jsme se neučili. Pamatuju si, že bárka je loď.

Tom P.

Mgr. Šárka Topinková 2. B

360361362363364365367368369370371

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru