Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Vítání prvňáčků v nové školním roce 2020/2021

Spolupráce prvních a devátých tříd má v naší škole již dlouhou tradici. Pro žáky devátých ročníků to znamená, že si berou pod svá ochranná křídla svoje nejmladší spolužáky a pomáhají jim zpříjemnit novou etapu jejich školního života.

První společnou akcí  bylo přivítání našich nových žáčků v úterý 2. září 2020. Žáci devátých tříd si připravili program plný básniček, písniček, vtipů a hádanek. Věříme, že se jim podařilo vykouzlit úsměv na tvářích malých prvňáčků.  

Deváťákům, kteří se podíleli na přípravě a poslední prázdninové dny přišli do školy, aby si pásmo nacvičili, moc děkujeme.

Za deváťáky a třídní učitelky 9. ročníků Mgr. Cendelínová Jaroslava

002003001

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru