Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Doprava s deváťáky

Po našem společném uvítání jsme se s prvňáčky znovu setkali hned další týden ve středu 9. září. Tentokrát to bylo při dopravní výchově. Malí školáčci se za pomocí deváťáků učili orientovat v dopravě v blízkém okolí školy.

Za slunečného dne si před budovou prvního stupně všichni společně povídali o bezpečnosti v dopravě, pojmenovávali si dopravní značky a poté se v menších skupinkách společně vydali  k přechodům pro chodce, které se  učili bezpečně přecházet a přitom reálně poznávali nové situace v silničním provozu.

Společná akce se nám vydařila a už nyní se těšíme na další.

Za žáky devátých ročníků a třídní učitelky Mgr. Cendelínová Jaroslava

022023024025

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru