Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Přání pro seniory

Koronavirová epidemie odhalila, jak potřebná je vzájemná ohleduplnost a soudržnost. Děti z prvního stupně se rozhodly vykouzlit úsměv na tváři babičkám a dědečkům ve svém okolí, a proto se zapojily do celorepublikového projektu Děti malují seniorům k svátku. Vytvořily spoustu krásných přání k Mezinárodnímu dni seniorů připadajícímu na 1. října. Chtěly jim touto cestou poděkovat a ukázat, že na ně stále myslí. Přání potěšila klienty z Domova důchodců a Domu s pečovatelskou službou. Část přání potěšila i seniory, kteří 1. října nakupovali na náměstí v Uzenářství a lahůdkách Sláma, s. r. o. a v prodejně Enpeka, a. s.

Mgr. MgA. Marcela Doubková

026027

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru