Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Cestujeme s Honzíkem

Dne 16. 9. 2020 navštívili naši školu tři studenti Masarykovy univerzity, aby žáky 1.A seznámili pomocí dramatické výchovy s cestováním ve vlaku. Studenti se nejdříve s žáky seznámili pomocí her. Dále žáci poznávali různé dopravní prostředky. Po těchto úvodních aktivitách studenti přistoupili k samotné dramatické výchově. Jeden z nich představoval Honzíka. Děti Honzíkovi pomáhaly sbalit se na cestu, koupily mu jízdenku, cestovaly s ním vlakem. Když Honzík špatně vystoupil, radily mu, jak situaci vyřešit. Ve vlaku se také potkaly s trampem a zazpívaly si písničku, aby jim cesta rychle uběhla.

Žáky vystoupení velmi bavilo, zapojovali se do všech úkolů a do děje byli naprosto vtaženi. Odnesli si spoustu zážitků, které pak přenesli jako obrázek na papír.

Mgr. Irena Nováková

028029030031032033034035

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru