Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Přednáška Čas proměn

Ve středu 10. března se uskutečnila online přednáška pro dívky 7. ročníků Čas proměn, která byla zaměřená na období dospívání dívek. Lektorka Mgr. Jana Fričová s dívkami hovořila o změnách v tomto období.

Takto hodnotí přenášku dívky:

„Přednáška s paní Fričovou byla poučná, velmi zajímavá a přínosná. V přednášce jsme se dozvěděly o problémech dívek dospívání a o změnách, které se dějí v našem těle a jak si s tím poradit. Určitě nabité informace v praxi využijeme. Paní Fričová byla velmi milá.“

​„Paní Fričovou se mi hezky poslouchalo. Dozvěděla jsem se některé informace, které jsem nevěděla. Pro dívky, které nemají tu možnost si o tomto období s někým promluvit byla přednáška určitě poučná.“

Za 7. ročníky Mgr. Dagmar Kolářová

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru