Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny

V tomto školním roce Vás všechny naposledy vítáme u čtení řádků týkajících se dění ve školní družině. Po znovuotevření základní školy se samozřejmě obnovila činnost i školní družiny. Společně s dětmi jsme do společného hraní, tvoření, povídání, sportování skočili rovnýma nohama.

S dětmi jsme vytvořili a dokončovali výzdobu městské knihovny. Vyrobili si spoustu krásných drobnůstek do pokojíčku či jen sobě pro radost. Při pěkném počasí trávili čas na školním dvoře. Uspořádali jsme si sportovně kouzelný Den dětí a v rámci projektu Kutilové se 4. oddělení školní družiny zapojilo do rukodělné činnosti zahrnující práci nejen se dřevem, ale také s kladívkem, pilkou, hřebíčky, nebozízkem a jinými nástroji sloužící ke zpracování dřeva.

Fotky můžete zhlédnout na stránkách školní družiny: www.druzinabites.webnode.cz

Přejem Vám všem, dětem i rodičům, co nejpoklidnější prázdninové dny a v září se na Vás těšíme!

vychovatelky ŠD

060061062063073074075

 

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru