Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Svatováclavský pochod

Vúterý 28. září 2021 proběhl 12. ročník turistického pochodu pro veřejnost pořádaný naší školou ve spolupráci s LT Prosatín a Okrašlovacím spolkem Dolní mlýn. Trasu 6 nebo 14 km dlouhou prošlo celkem 113 účastníků.

Cestou si mohli vyzkoušet svoje dovednosti ze střelby na cíl, s ornitologem  Ing. Ivo Hertlem se dozvěděli více o budkách pro sovy, na Dolním mlýně zase o chovatelství angorských králíků, táborníci si připravili i další aktivity jako např.  „sumo“ běh či přechod „lajny“.

Závěr pochodu patřil v přírodní učebně opékání špekáčků a výtvarné dílničce připravené žákyněmi 9. ročníku, kde si děti mohly vyrobit odznaky (placky).

Počasí nám přálo již nyní se těšíme na 13. ročník.

Za organizátory pochodu

Mgr. Pavel Holánek

029030031032

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru