Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny – září, říjen 2021

Měsíce září i říjen byly ve školní družině ve znamení seznamování se, společných her, malování, vybarvování, drobného vyrábění a povídání. Zúčastnili jsme se výtvarných soutěží pořádaných ekologickým střediskem Toulcův dvůr a Povodím Moravy.

Vytvořili a zaslali jsme záložky v rámci projektu Záložka do knihy spojuje školy.

Vyzdobili městskou knihovnu novými podzimně - zimními obrázky.

Také jsme přivítali hned několik odborníků, kteří pro nás připravili programy, ve kterých jsme se seznámili a zároveň si vyzkoušeli aktivity, kterými se zabývají ve svém povolání, nebo volném čase. Uvítali jsme trenéra Kung-Fu Akademie Yulong, pana Jirku Komínka, vše okolo rybářství nám přišel povědět pan Pavel Rozčínský. Práci hasiče nám představil pan Josef Vlček a s chovem exotického ptactva k nám do školní družiny i s ukázkami ptáčků dorazil pan Petr Svoboda. Také si děti mohli vlastnoručně vyrobit ruční papír, program pro nás připravilo ekologické středisko Ostrůvek.

V říjnu jsme během halloweenských dílen dlabali dýně a vyhlásili na webových stránkách školní družiny podzimní tvořivou výzvu... www.druzinabites.webnode.cz 

Přejeme krásný podzim.

ŠD

110111112113114115116117118119121

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru