Florbal – okresková kola starších a mladších žáků

V průběhu listopadu proběhla ve Velkém Meziříčí okrsková kola starších a mladších žáků ve florbalu.

Ve starší kategorii se zúčastnilo 7 týmů, rozlosovaných do 2 skupin. Naši žáci s bilancí 1 výhry, 1 remízy a 1 prohry nepostoupili ze skupiny do vyřazovacích bojů a na turnaji obsadili 5. místo.

Mladší kategorie si vedla o poznání lépe, kdy při účastí 4 týmů (systém každý s každým) nepoznala hořkost porážky a díky lepšímu skóre turnaj opanovala. Vzhledem ke covidové situaci bylo další kolo zrušeno.

Děkujeme za reprezentaci školy těmto žákům:

• Starší - Karmazín Lukáš, Kročil Lukáš, Škoda Adam, Osoba Radim, Janík Jonáš, Svoboda Jakub, Káňa Ondřej, Chytka Tomáš, Antalík Martin
  • Mladší – Jurný Ondřej, Kolek Martin, Šrámek Vojtěch, Obořil Adam, Janšta Rostislav, Holík Jakub, Dufek Matěj, Janoušek Petr.

Mgr. Michal Pelán