Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Hrátky se dřevem

Žáci pátého ročníku se ve dnech 22. a 23. listopadu vydali do ekologického centra Baliny u Velkého Meziříčí, kde absolvovali výukový program Hrátky se dřevem. Cílem bylo rozvíjet zručnost u žáků, zlepšovat jejich jemnou motoriku a vyzkoušet si práci s různými materiály.

Během programu páťáci rozlišovali různé druhy dřeva, poznávali druhy stromů a vyzkoušeli si práci s nejrůznějším tesařskými nástroji. Někteří úplně poprvé v životě opracovávali dřevo - řezali, sekali, stloukali, hoblovali a vrtali.

Všichni byli moc šikovní a během krátkého času se jim podařilo vyrobit si pohyblivou hračku ze dřeva, kterou si s úsměvem na tváři odvezli na památku domů.

Za vyučující a žáky pátého ročníku Mgr. Hudcová Eva

161162

 

163

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru