Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Pythagoriáda 2021

Po loňské odmlce proběhlo letos v listopadu školní kolo Pythagoriády – matematická soutěž určená žákům 6. – 9. ročníku základní školy. Soutěže se zúčastnilo celkem 45 dětí. Soutěžící řeší 15 úloh zaměřených na prostorovou představivost a logické myšlení. Za správně vyřešenou úlohu získává 1 bod, za špatné odpovědi se body nestrhávají. Úspěšným řešitelem je každý, kdo získá 10 a více bodů. To se podařilo pouze třem soutěžícím – Davidovi Šumberovi, Zdislavě Chadimové (oba 8. ročník) a Marii Hrdličkové (6. ročník). Tito úspěšní řešitelé se nominovali do okresního kola, které by mělo proběhnout v průběhu prosince.

Děkujeme všem zúčastněným v soutěžích a blahopřejeme úspěšným řešitelům.

Mgr. Michal Pelán
učitelé matematiky

164165

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru