Florbalové okrskové kolo mladších žákyň

V úterý 16. 11. 2021 se ve Velkém Meziříčí konalo okrskové kolo kategorie mladších žákyň. Na tomto florbalovém turnaji měla své zastoupení i naše škola a vedla si výborně. Vybrané žákyně 6. a 7. tříd s přehledem vybojovaly 1. místo a tím i postup do okresního kola. Vynikající výkon předvedla především nejlepší střelkyně Monika Antalíková (7. B), ale i ostatní děvčata odvedla skvělou práci a přispěla ke zisku zlaté medaile. Bohužel vytoužené okresní kolo se již za současné epidemiologické situace nemohlo konat, stejně tak i okrsek starších žákyň.

Všem děkujeme za reprezentaci školy

Mgr. Naďa Malcová, učitelka Tv

Školu reprezentovaly:

• 7. A: Jana Pelánová (brankářka), Tereza Žaloudková, Karin Kolková, Adéla Dačevová
  • 7. B: Helena Králíková (brankářka), Monika Antalíková,
  • 7. D: Anna Hotárková, Tereza Prchalová, Jana Smejkalová, Alžběta Karmazínová