Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Nejhezčí vánoční výzdoba třídy včetně žáků

Blíží se Vánoce a my jsme ve školním parlamentu přemýšleli, jak se společně naladit na vánoční atmosféru. Napadlo nás vyzdobit si třídy a obléknout do Vánoc i sebe. Máte třeba svetr se stromečkem nebo zelené tričko? Společně určitě něco vymyslíte. 

Vyhlašujeme soutěž „O nejhezčí vánoční výzdobu třídy“ ve třech kategoriích: 1. – 3. třída, 4. - 6. třída a 7. - 9. třída. Hodnocení proběhne 21. – 22. prosince 2021. Oceňuje se nápaditost, originalita a celkový dojem. Vítěz obdrží sladkou odměnu.

Přejeme vám bezva náladu při společném vymýšlení a plánování.

Zástupci ŠP

170

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru