Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Média 2021

Dne 20. 12. 2021 proběhl na naší škole ročníkový projekt Média. Deváťáci vytvářeli vlastní třídní časopisy. Každý z nás dostal nějaký veledůležitý úkol od naší úžasné šéfredaktorky a obtížen jím se vydal buď na obchůzku po škole, kde zjišťoval informace pro různé ankety, prováděl rozhovory se spolužáky či fotografoval nebo se přesunul do učebny informatiky. Tam se pomalu, ale jistě rodil náš časopis. Museli jsme spolupracovat a domlouvat se jako třída a kupodivu se to dařilo. Výsledek naší usilovné práce najdete na webu školy.

Přejeme pěkné počteníčko

Za 9. C Jana Ondráčková

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru