Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Christmas Quiz

V předvánočním čase jsme rádi přijali pozvání SOŠS ve Žďáru na d Sázavou a zúčastnili se soutěže v anglickém jazyce nazvané Christmas Quiz. Na dvě tříčlenná družstva žáků 9. tříd čekaly úkoly týkající se Vánoc a vánočních tradic. Žáci odpovídali v testu na záludné vánoční otázky, sledovali krátký film a zpracovali otázky k porozumění obsahu tohoto videa. Nakonec je čekala společná práce – příprava prezentace na téma Tipy na vánoční dárky.

Soutěže se zúčastnilo čtrnáct týmů z různých škol. Našim dětem se podařilo získat krásné třetí místo.

za vyučující anglického jazyka - Mgr. Lucie Kubíčková

183184

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru