Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Lyžařský výcvikový kurz 2022

Naše škola pořádá každoročně pro žáky 7. ročníku povinný lyžařský výcvikový kurz. Vzhledem k loňské mimořádné situaci absolvoval nynější 8. roč. LVK dodatečně na Fajtově kopci. Celá akce byla dobrovolná a zúčastnilo se jí celkem 38 žáků. Hned v pondělí začali zdatnější lyžaři sjíždět hlavní sjezdovku, žáci, kteří stáli na lyžích poprvé, začali výuku v mírnější části areálu. Nicméně i úplní začátečníci zvládli základní techniku lyžování.

Lyžařský týden proběhl bez problémů a páteční krásné počasí bylo odměnou za ostatní ne příliš vlídné a někdy i deštivé dny.

za instruktory LVK Mgr. Naďa Malcová

185186187188189190191192

 

193194195

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru