Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

1. stupeň - Na ostří nože

V průběhu zimních měsíců chodili žáci z celého prvního stupně bruslit na zimní stadion. Někteří byli na ledě jako doma, jiní stáli na bruslích poprvé nebo po delší době. Učitelé tělesné výchovy s nimi pilovali základní i pokročilejší dovednosti – třeba chůzi po ledě, bezpečné pády, jízdu vpřed a vzad, brzdění i přešlapování. V jednotlivých lekcích nechyběly hry nebo jízda na čas. Většina dětí absolvovala čtyři dvouhodinové lekce, na jejichž konci byly pokroky doslova hmatatelné. Na ledě vládla veselá nálada a bruslení na prázdném stadionu si opravdu všichni užili.

Děkujeme městu za nabídku bezplatného využití ledové plochy, rodičům za pomoc s obouváním a hokejovému klubu za možnost využívat pestrou paletu pomůcek na trénování.

Mgr. Věra Robotková

244245246247248249250251252

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru