Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Velký úspěch našich šachistů

Ve středu 23. března 2022 se uskutečnilo krajské kolo Přeboru družstev základních škol v šachu v Havlíčkově Brodě. Pod vedením trenéra Ladislava Vojtěcha reprezentovalo naši školu družstvo žáků prvního stupně: Metoděj Vojtěch, Matěj Beránek, Adam Ošmera a Štěpánka Blažková.

Už v okresním kole sklidili naši šachisté výrazný úspěch získáním 1. místa. Zároveň v celkovém turnaji, kde hrála společně družstva I. a II. stupňů ZŠ a I. stupně víceletých gymnázií, získali výborné 2. místo.

V krajském kole obsadilo naše družstvo s velkým náskokem skvělé 2. místo a vybojovalo si přímý postup do republikového kola Přeboru České republiky ZŠ v šachu.

Za dosažené úspěchy šachistům i jejich trenérovi gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí v závěrečné soutěži.                                                                                    

Vedení školy

265266267

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru