Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny

Po dobu zimních měsíců si děti měly možnost vytvořit spoustu krásných výrobků a obrázků, kterými si vyzdobily pokojíčky. Některé z nich jsme použili na výzdobu školní družiny a též na novou výzdobu Městské knihovny v našem městě. Uspořádali jsme tématický den – 21. března jsme přivítali jaro a připomněli si poslání Ponožkového dne. Zúčastnili jsme se hned několika výtvarných soutěží – Voda čaruje/soutěž vyhlášená Povodí Moravy, Příroda kolem nás/Národní park Podyjí, Mé toulky za zvěří/Českomoravská myslivecká jednota Praha a z posledních Tajemství stromů/soutěž vyhlášená ekologickým střediskem Rychta-Lipka Brno. V rámci projektu Šablony II. nás navštívila cvičitelka Hana Matejová, která pro děti připravila program, ve kterém jim představila různé formy cvičení, které si děti s chutí rády vyzkoušely. Další návštěvou ve školní družině byl žonglér Jiří Sadila, který děti vtáhl do světa cirkusu a žonglování. Děti byly aktivními účastníky. Na jednotlivých stanovištích si mohly vyzkoušet různé pomůcky, které on sám používá při svých vystoupeních. Rády bychom též poděkovaly paní Janě Pólové za různorodé hry a hračky, které věnovala školní družině. Na stránkách školní družiny je pro vás nachystaná další výzva, tentokrát je úkolem poskládat jakékoliv origami. Další výzvou, tentokrát tvořivě výtvarnou, je zhotovení Koruny ke Dni Země – na vaše zrealizované nápady se těšíme do 22. dubna 2022 – plakát najdete na www.druzinabites.webnode.cz

Přejeme všem krásné jaro.

vychovatelky ŠD

269270271272273274275276

 

277278279

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru