Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Příklad dobré praxe

Vysočina Education uspořádala společně s Krajem Vysočina v úterý 19. dubna konferenci nazvanou Vzdělání – budoucnost známá a neznámá. Úvodního slova se ujal radní Kraje vysočina RNDr. Jan Břížďala, pod jehož záštitou se akce konala. V průběhu odpoledne vystoupili i RNDr. Kamil Ubr (ředitel Odboru Kurikulum všeobecného vzdělání NPI ČR) a PaeDr. Michal Černý (MŠMT).

Účastníci konference se poté rozdělili do tří sekcí dle vybraných témat. Vedení naší školy se aktivně zúčastnilo sekce Hodnocení výsledků vzdělávání a práce s třídním kolektivem. Příspěvek nazvaný Začínající učitel odprezentovala ředitelka školy Mgr. Věra Kroutilová společně se zástupkyní 1. stupně Mgr. et MgA. Marcelou Doubkovou.

Celá konference probíhala tzv. hybridní formou (prezenčně i online) a záznam ze všech tří sekcí budou mít zájemci možnost zhlédnout i dodatečně.

Mgr. Marcela Doubková

297298

 

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru