Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Velký úspěch Metoděje Vojtěcha v celostátním finále Logické olympiády

V pondělí 25. dubna 2022 se do Prahy na Novotného lávku sjeli nejlepší řešitelé krajských kol Logické olympiády, aby se zde „poprali“ s různými záludnými matematickými úlohami, procvičili si paměť i prostorovou představivost. Mezi nimi byl i žák 4.C třídy naší školy Metoděj Vojtěch, který v kategorii A pro žáky 3.-5. ročníků vybojoval nádherné 4. místo.

Finále tohoto ročníku odložené o téměř šest měsíců z důvodu pandemie, podpořili generální partneři škola Open Gate a Nadace The Kellner Family Foundation, ministerstvo školství a řada dalších partnerů.

Srdečně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

RNDr. Iva Syslová

309310

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru